Ako Schudnúť Rýchlo?


Ako schudnúť rýchlo?

Neexistuje žiadny zázračný liek na chudnutie. Musíte jesť menej kalórií, ako spálite. Len koľko kalórií spálite každý deň závisí od faktorov, ako vaše telo veľkosti a ako fyzicky aktívny vám sú.

Ak máte chudnúť, je dôležité urobiť tak pomaly. Cieľom stráca č viac ako Ako Schudnúť Rýchlo? libra na 2 libier týždenne. Jedna libra sa rovná 3500 kalórií. Takže k strate 1 libra týždenne, budete musieť jesť 500 kalórií denne menej alebo napaľovať 500 kalórií denne viac než si zvyčajne robiť.

Skúste spustiť s úbytkom telesnej hmotnosti o 10 percent súčasnej telesnej hmotnosti viac ako 6 mesiacov. Toto je najzdravší spôsob ako schudnúť – a čo je najdôležitejšie – ponúka najlepšiu šancu na dlhodobý úspech.

Existuje mnoho spôsobov, ako stratiť veľkú váhu v krátkom množstvo času. Avšak, väčšina z nich vyžadujú vás hlad a nespokojný.

Ak nemáte železnej vôle, potom hlad vám spôsobí rýchlo dať na tieto plány. 3-krok plánu načrtol tu bude:

 • Zabiť vašu chuť k jedlu.
 • Aby ste schudnúť rýchlo, bez toho by bol hladný.
 • Zlepšiť vaše zdravie v rovnakom čase.
Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

Odstránenie cukry a škroby

Najdôležitejšou časťou je odstrániť cukry a škroby (sacharidov) z vašej stravy. To sú potraviny, ktoré najviac stimulujú vylučovanie inzulínu. Ak ste už nevedeli, inzulín je hormón hlavné ukladanie tuku v tele.

Keď inzulín klesá, tuku má väčšiu šancu dostať z tukových zásob a telo začne spaľovanie tuky miesto sacharidov.

Ďalšou výhodou zníženie inzulínu je, že vaše obličky haly Nadbytok sodíka a vody z tela, ktorý znižuje nadúvanie a zbytočné voda hmotnosť.

To nie je nezvyčajné, že stratí až 10 libier (niekedy viac) v prvom týždni týmto spôsobom stravovania, obaja telesnej hmotnosti tuku a vody. Toto je graf zo štúdii porovnávajúcej low-sacharidov a low-tuku strava, nadváha/obéznych žien.

Low-carb skupiny je jesť až do plnosti, síce skupine low-tuk kalórie obmedzená a hlad. Znížiť sacharidov, nižšie dávky inzulínu a začne jesť menej kalórií, automaticky a bez hladu.

Zjednodušene povedané, zníženie dávky inzulínu nasadia tuk strata "autopilota." Odstránenie cukry a škroby (sacharidov) zo svojho jedálnička znížiť hladinu inzulínu, zabiť vašu chuť k jedlu a make you chudnúť bez hladu.

Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

Jesť bielkovín, tukov a zeleniny

Každý z jedla by mali zahŕňať zdroj bielkovín, tuku source a low-carb zeleniny. Výstavbu vaše jedlo tak automaticky prinesie príjem sacharidov do odporúčaný rozsah 20-50 g denne.

Zdrojov bielkovín:

 • Mäso-hovädzie, kuracie, bravčové, jahňacie, slanina, atď.
 • Ryby a morské plody-losos, pstruh, krevety, homáre, atď.
 • Vajcia – Omega-3 obohatený alebo pásol vajcia sú najlepšie.

Proteín je makronutrient, ktorá najviac prispieva k plnosti a stravovanie zodpovedajúce proteín môže zvýšiť váš metabolizmus (5).

Low-Carb zeleniny:

 • Brokolica
 • Karfiol
 • Špenát
 • Kel
 • Ružičkový kel
 • Kapusta
 • Mangold
 • Hlávkový šalát
 • Uhorka
 • Cellery
 • Úplný zoznam tu.
Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

Nebojte sa načítať váš tanier s týmito low-carb zeleniny. Môžete jesť obrovské množstvo z nich bez deje cez 20-50 čistý sacharidov za deň.

Zelenina a mäso obsahujú vlákninu, vitamíny a minerály musíte byť zdravý. Neexistuje žiadny fyziologickú potrebu zrná vo výžive.

Nízkotučné zdroje:

 • Kokosový olej
 • Maslo
 • Olivový olej
 • Masť
 • Loj

Jesť 2-3 jedlá za deň. Ak sa ocitnete hlad v popoludňajších hodinách, pridajte 4. jedle.

Nenechajte sa bál jesť tuk, snažil robiť obaja low-carb a nízke-tuk v rovnakom čase je recept na neúspech. Bude vás cítiť mizerne a opustiť plánu.

Najlepšie varenie tuk na použitie je kokosový olej. Je bohatá na tuky, tzv stredné nasýtené triacylglyceroly (MCTs). Tieto tuky sú plnenia ako iní a môžu mierne zvýšiť metabolizmus.

Nie je dôvod obávať týchto prírodných tukov, nové štúdie ukazujú, že nasýtené tuky nebude zvyšovať riziko srdcových ochorení vôbec.

Ako môžete zostaviť si jedlo, pozrite sa tejto nízke carb jedlo plán a tento zoznam nízke carb recepty. Zostavte každom jedle z zdroj bielkovín, tuku source a low-carb zeleniny. To vás do rozsahu 20-50 gramov sacharidov a drasticky znížiť hladinu inzulínu.

Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

Cvičenie 3 - 4 krát týždenne

Nie je potrebné vykonávať schudnúť na tento plán, ale odporúča sa. Najlepším riešením je ísť do posilňovne, 3 - 4 krát týždenne. Urobiť warm up, zdvíhať závažia, potom natiahnuť.

Ak ste nový do posilovny, opýtať sa tréner pre nejakú radu. Tým, zdvíhanie závažia, budete vypáliť pár kalórií a zabrániť váš metabolizmus spomaľuje, ktorá je častým nežiaducim účinkom stráca váhu.

Štúdie na low-carb diet ukazujú, že môžete dokonca získať trochu svalov pri strate značné množstvo telesného tuku.

Ak dvíhanie závažia nie je voľba pre vás, potom robí niektoré jednoduchšie cardio cvičenie ako beh, jogging, plávanie alebo chôdza bude stačiť.

To je najlepšie urobiť nejaký odpor vzdelávania ako vzpieranie. Ak to nie je možnosť, cvičenie cardio prácu taky.

Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

Voliteľné-robiť "Carb re-feed" raz týždenne

Môžete si vziať jeden deň "vypnuté" týždenne kde jesť viac sacharidov. Mnoho ľudí dáva prednosť sobotu. Je dôležité, aby sa pokúsili držať zdravšie carb zdrojov ako ovos, ryža, quinoa, zemiaky, sladké zemiaky, ovocie, atď.

Ale iba tento jeden vyššia carb deň, ak začnete robiť to častejšie ako raz za týždeň potom nebude vidieť veľa úspechov na tento plán.

Ak musíte mať cheat jedlo a jesť niečo nezdravé, potom to v tento deň. Uvedomte si, že cheat jedla alebo carb refeeds nie sú potrebné, ale oni môžu up-regulovať niektoré spaľovanie tukov hormóny ako leptin a hormóny štítnej žľazy.

Budete získať nejakú váhu počas dňa re-krmivo, ale väčšina z toho bude voda hmotnosť a stratíte ju opäť v najbližších 1-2 dní. Majú jeden deň v týždni, ak budete jesť viac sacharidov je úplne prijateľné, hoci nie sú potrebné.

Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

A čo kalórie a časť kontroly?

NIE je potrebné počítať kalórie ako dlho držať veľmi nízke sacharidov a držať bielkovín, tuku a low-carb zeleniny. Avšak, ak naozaj chcete, potom použite Táto kalkulačka (otvorí sa v novom okne).

Zadajte svoje údaje a potom vybrať číslo z "Strata tuku" alebo sekcii "Extreme tuk strata" – podľa toho, ako rýchlo chcete stratiť.

Existuje veľa kalórií pulty vám umožňuje sledovať množstvo kalórií, ktoré jete. Mám rád Cron-O-Meter – je to zadarmo a ľahko použiteľný. Hlavným cieľom je udržať sacharidov pod 20-50 g denne a získať zvyšok svojho kalórií z bielkovín a tukov.

Nie je potrebné počítať kalórie schudnúť na tento plán. To je najdôležitejšie striktne držať vaše sacharidov v rozsahu 20-50 gramov.

Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

Ostatné Chudnutie Tipy aby sa veci jednoduchšie

Skoro všetky, čo musíte urobiť je 3 kroky:

 1. Odstránenie high-carb potraviny.
 2. Jedzte bielkoviny, tuk a vegetariáni.
 3. Cvičenie 3 - 4 krát týždenne (nepovinné, ale Odporúčané).

Avšak, existuje niekoľko ďalších tipov, ktoré môžete nájsť užitočné Ak chcete veci urýchliť ešte viac.

Žiadny z nich sú staré ženy príbehy, všetky majú vedecké dôkazy o ich zálohovanie.

 • Piť vodu, kávu alebo čaj: uspokojenie smädu vodou. Ak ste si kávu alebo čaj pije, potom, všetkými prostriedkami piť rovnako ako chcete, ako obaja môžu zvýšiť váš metabolizmus mierne.
 • Používať menšie taniere: Štúdie ukazujú, že ľudia automaticky jesť menej keď sa používať menšie taniere. Divné, ale funguje to.
 • Spánok ako bábätko: chudák spánku súvisí s priberanie na váhe a obezite, starať sa o váš spánok je dôležité.
 • Znížiť stres: Je zdôraznené môžete povýšiť stresového hormónu kortizolu, čo môže spôsobiť hromadenie tuku v bruchu.
 • Dobrý spánok a znižuje stres úrovniach môže tiež pomôcť predísť chute, dieter najhorším nepriateľom. Existuje mnoho ďalších tipov, aby sa zabránilo chute v tomto článku.

Je veľmi dôležité držať tri pravidlá, ale existuje niekoľko ďalších vecí môžete urobiť veci hore.

Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

Stanete sa "Spaľovanie tukov šelmy"

Môžete očakávať, že schudnúť 5-10 kíl váhy (niekedy aj viac) v prvom týždni, potom dôsledné chudnutie po tom. Osobne môžete stratiť 3-4 libier týždenne za pár týždňov, keď som si to presne.

Ak ste novým diéty, potom to bude pravdepodobne stane rýchlo. Viac váhy musíte stratiť, tým rýchlejšie ju stratíte.

Pre prvých pár dní, môžete cítiť trochu divne. Vaše telo spaľovanie sacharidov za všetky tie roky, to môže trvať na to zvyknúť si na spaľovanie tukov miesto.

To sa nazýva "low carb chrípky" a je zvyčajne počas niekoľkých dní. Pre mňa to trvá 3. Pridanie niektorých sodíka do svojho jedálnička môže pomôcť s týmto, rozpúšťanie bouillon kocky v šálke horúcej vody a pitie.

Potom sa väčšina ľudí správa veľmi dobrý pocit, pozitívny a energický. Na tomto mieste vám bude oficiálne stali "spaľovanie tukov šelmy."

Napriek desaťročia hystéria anti-tuk, low-carb stravy tiež zlepšuje vaše zdravie v mnohých inými spôsobmi:

 • Hladina cukru v krvi má tendenciu ísť cestu na low-carb diet.
 • Triglyceridy majú tendenciu ísť dole.
 • Malé, husté LDL (zlého) cholesterolu v krvi klesá.
 • HDL (dobrý) cholesterol ide hore.
 • Výrazne zlepšuje krvný tlak.
 • K tomu všetkému, low-carb diet sa zdajú byť ľahšie nasledovať ako nízkotučné diéty.

Môžete očakávať, že stratí veľa na váhe, ale to záleží na osobe, ako rýchlo sa to stane. Low-carb diet tiež zlepšiť vaše zdravie v mnohých inými spôsobmi.

Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

Nemusíte hladovať seba schudnúť

Ak máte zdravotný stav, potom pohovoriť so svojím lekárom pred vykonaním zmien, pretože tento plán môžete znížiť vaše potrebné lieky.

Obmedzením sacharidov a zníženie hladiny inzulínu, zmena hormonálnej prostredia a vaše telo a mozog "chcú" schudnúť.

To vedie k výrazne znížená chuť do jedla a hlad, eliminuje hlavný dôvod, prečo väčšina ľudí zlyhá s konvenčné metódy chudnutie.

Je dokázané, že vás prísť o hmotnosti 2 - 3 krát toľko ako typický low-tuku, kalórie obmedzená strava.

Ďalším veľkým prínosom pre netrpezliví ľudia je, že počiatočný pokles hmotnosti vody môže viesť k veľký rozdiel v rozsahu ako skoro ako druhý deň ráno.

Kliknite tu kúpiť najlepšie chudnutie doplnok

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post

 

  Links