Jak Schudnąć Szybko?


Jak szybko schudnąć?

Nie to nie magiczna formuła do utraty wagi. Musisz jeść mniej kalorii niż spalamy. Tylko ile kalorii spalamy codziennie zależy od czynników takich jak Twoje ciało wielkości i aktywnych fizycznie jak jesteś.

Jeśli musisz schudnąć, to ważne, aby zrobić to powoli. Dążyć do utraty nie więcej niż Jak Schudnąć Szybko? Funt do 2 kg tygodniowo. Jeden Funt wynosi 3500 kalorii. Tak aby stracić 1 kg na tydzień, trzeba jeść 500 kalorii dziennie mniej lub spalić 500 kalorii dziennie więcej niż zwykle zrobić.

Spróbuj, począwszy od masy ciała o 10 procent obecnej masy ciała ponad 6 miesięcy. Jest to najzdrowszy sposób schudnąć- i co najważniejsze — daje największe szanse na sukces w długim okresie.

Istnieje wiele sposobów, aby stracić sporo wagi w krótkim czasie. Jednak większość z nich wymaga się głodny i niezadowolony.

Jeśli nie ma woli, następnie głodu będą powodować będzie zrezygnować z tych planów szybko. 3-stopniowy plan opisane tutaj będzie:

 • Zabić apetyt.
 • Zrobić Ci schudnąć szybko, bez głodny.
 • Poprawić swoje zdrowie, w tym samym czasie.
Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Wyeliminować cukry i skrobie

Najważniejsze jest aby usunąć cukry i skrobie (węglowodanów) z diety. Są to produkty, które stymulują wydzielanie insuliny, najbardziej. Jeśli nie wiesz już, insulina jest hormonem głównym magazynowania tłuszczu w organizmie.

Gdy insuliny idzie w dół, tłuszczu ma łatwiej się z zapasów tłuszczu i organizm zaczyna spalanie tłuszczów zamiast węglowodanów.

Inną zaletą obniżenie insuliny jest, że nerki rzucić nadmiar sodu i wody z organizmu, co zmniejsza uwędzić i masy wody niepotrzebne.

Nie jest rzadkością, aby stracić do 10 kg, (czasem więcej) w pierwszym tygodniu jedzenia w ten sposób, zarówno tłuszczu i wody masy ciała. Jest to wykres z badaniu porównującym low-carb i niskiej zawartości tłuszczu diety w nadwagą/otyłych kobiet.

Grupa low-carb jest jedzenie aż do pełni, podczas gdy grupa o niskiej zawartości tłuszczu jest kalorii i głodny. Wyciąć węglowodanów, niższe insuliny i zacząć jeść mniej kalorii, automatycznie i bez uczucia głodu.

Mówiąc prościej, obniżenie insulina stawia utrata tkanki tłuszczowej na "autopilota". Usuwanie cukry i skrobie (węglowodanów) z diety będzie obniża poziom insuliny, zabić apetyt i sprawi, że schudnąć bez głodu.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Jeść białka, tłuszczu i warzywa

Każdy jeden posiłek powinien zawierać źródła białka, źródłem tłuszczu i low-carb warzyw. Konstruowanie posiłki w ten sposób automatycznie wola przynosić spożycie węglowodanów do zalecanego zakresu 20-50 g dziennie.

Białka:

 • Mięsa-wołowiny, kurczaka, wieprzowiny, jagnięciny, boczek, itp.
 • Ryby i owoce morza-pstrąg, łosoś, krewetki, homary, itp.
 • Jaja-Omega-3 wzbogacony lub pasł jaja są najlepsze.

Białko to makroskładników, że najbardziej przyczynia się do pełności i jedzenie odpowiedniego białka mogą zwiększyć swój metabolizm (5).

Low-Carb warzyw:

 • Brokuły
 • Kalafior
 • Szpinak
 • Kapusta
 • Brukselka
 • Kapusta
 • Szwajcarski Chard
 • Sałata
 • Ogórek
 • Cellery
 • Pełna lista tutaj.
Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Nie bój się załadować na talerzu z tych warzyw low-carb. Można jeść ogromne ilości je bez przechodzenia 20-50 netto węglowodanów dziennie.

Warzywa i mięso zawierają błonnik, witaminy i minerały, trzeba być zdrowym. Nie ma potrzeby fizjologiczne ziarna w diecie.

Źródła tłuszczu:

 • Olej kokosowy
 • Masło
 • Oliwa z oliwek
 • Smalec
 • Łój

Jeść 2-3 posiłki dziennie. Jeśli znajdziesz się głodny w godzinach popołudniowych, dodać 4 posiłku.

Nie bój się jedzenia tłuszczu, próbuje zrobić zarówno low-carb i niskiej zawartości tłuszczu w tym samym czasie jest recepta na niepowodzenie. To sprawi, że będziesz czuć się nieszczęśliwy i zrezygnować z planu.

Najlepsze gotowanie tłuszczu do korzystania jest olej kokosowy. Jest bogaty w tłuszcze o nazwie Medium triglicerydy (MCTs). Te tłuszcze są bardziej satysfakcjonującego niż inni i można nieco zwiększyć metabolizm.

Nie ma żadnego powodu do strachu tych naturalnych tłuszczów, nowe badania pokazują, że tłuszcze nasycone nie zwiększyć ryzyko choroby serca w ogóle.

Aby zobaczyć, jak można zebrać swoje posiłki, podpisywać się ten plan posiłków niskowęglowodanowej i ten wykaz niskie carb receptur. Montaż każdy posiłek z źródłem białka, źródłem tłuszczu i warzyw low-carb. To będzie można umieścić w zakresie 20-50 gramów węglowodanów i drastycznie obniża poziom insuliny.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Ćwiczenie 3 - 4 razy w tygodniu

Nie potrzebujesz do ćwiczenia aby schudnąć na ten plan, ale jest zalecane. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby przejść do sali gimnastycznej 3 - 4 razy w tygodniu. Zrobić ciepłe, podnosić ciężary, a następnie rozciągnąć.

Jeśli jesteś nowy na siłownię, o porady trenera. Przez podnoszenie ciężarów, będzie spalić kilka kalorii i zapobiec metabolizm z spowolnienie, który jest pewien wspólny efekt uboczny utraty wagi.

Badania na low-carb diety pokazują, że można jeszcze zdobyć trochę mięśni podczas utraty znacznej ilości tkanki tłuszczowej.

Jeśli podnoszenia ciężarów nie jest opcja dla Ciebie, a następnie robi trochę łatwiejsze treningu cardio jak działa, jogging, pływanie lub spacer wystarczy.

Najlepiej jest zrobić pewnego rodzaju treningiem jak podnoszenie ciężarów. Jeśli to nie jest opcja, treningi cardio pracy zbyt.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Opcjonalnie – czy "Carb ponownie paszy" raz w tygodniu

Można zdjąć jeden dzień "" w tygodniu gdzie jesz więcej węglowodanów. Wiele osób woli sobota. To ważne, aby trzymać się zdrowsze źródeł węglowodanów jak owies, ryż, quinoa, ziemniaki, słodkie ziemniaki, owoce, itp.

Ale tylko ten jeden wyższy carb dzień, jeśli zaczniesz robić to częściej niż raz na tydzień, to nie będziemy zobaczyć wiele sukcesów na ten plan.

Jeśli musisz zjeść posiłek oszukiwać i coś niezdrowego jedzenia, następnie zrobić to na ten dzień. Należy pamiętać, że posiłki oszukiwać lub carb refeeds są nie konieczne, ale można sie regulują niektóre tłuszcz hormonów jak leptyny i hormonów tarczycy.

Można zyskać kilka kilogramów podczas dnia ponownie paszy, ale większość z nich będzie masy wody i stracisz go ponownie w ciągu 1-2 dni. O jeden dzień tygodnia, gdzie można zjeść więcej węglowodanów jest całkowicie dopuszczalne, chociaż nie jest to konieczne.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Co o kalorie i kontroli części?

To nie trzeba liczyć kalorii, tak długo, jak zachować bardzo niskich węglowodanów i trzymać się białka, tłuszczu i low-carb warzyw. Jednak jeśli naprawdę chcesz, a następnie używać ten kalkulator (otwiera się w nowym oknie).

Wpisz swoje dane, a następnie wybrać numer z sekcji "Extreme Fat Loss" – w zależności od tego jak szybko chcesz stracić lub "Fat Loss".

Istnieje wiele kalorii liczników, które można śledzić ilość kalorii, co jesz. Jak Cron-O-Meter-to darmowe i łatwe w obsłudze. Głównym celem jest utrzymanie węglowodanów poniżej 20-50 g dziennie i dostać resztę kalorie z białka i tłuszczu.

To nie trzeba liczyć kalorii schudnąć na ten plan. To najważniejsze ściśle węglowodanów w przedziale 20-50 gram.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Inne utrata masy ciała porady aby ułatwić

Prawie wszystko, co musisz zrobić to 3 kroki:

 1. Wyeliminować high-carb żywności.
 2. Jeść białka, tłuszczu i warzywa.
 3. Ćwiczenie 3 - 4 razy w tygodniu (opcjonalne, ale zalecane).

Jednakże istnieje kilka innych wskazówek, które mogą okazać się przydatne, jeśli chcesz przyspieszyć jeszcze.

Żaden z tych opowieści starych żon, wszystkie one mają dowodów naukowych, aby je z powrotem.

 • Pić wody, kawy lub herbaty: zaspokoić swoje pragnienie wodą. Jeśli pijący herbatę lub kawę, następnie przez wszystkich środków pić jak chcesz, jak zarówno nieco podnieść swój metabolizm.
 • Stosowanie mniejszych talerzy: Badania pokazują, że ludzie automatycznie jeść mniej gdy wykorzystują mniejsze talerze. Dziwne, ale to działa.
 • Spać jak dziecko: zły sen jest związane z przyrost masy ciała i otyłości, ważne jest dbanie o swój sen.
 • Zmniejszenie stresu: Podkreślono można podnieść kortyzolu, hormonu stresu, która może powodować gromadzenie się tłuszczu w brzuchu.
 • Dobry sen i poziomy zmniejszenia stresu może również pomóc w zapobieganiu pragnienia, dieter najgorszy wróg. Istnieje wiele innych wskazówek, które uniemożliwiają apetyt w tym artykule.

To jest najważniejsze, by trzymać się z trzech zasad, ale istnieje kilka innych rzeczy, które możesz zrobić, aby przyspieszyć się.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Staniesz się "Fat Burning bestia"

Można oczekiwać, aby stracić 5-10 kg masy (czasem więcej) w pierwszym tygodniu, następnie zgodne odchudzania po tym. Osobiście potrafię schudnąć 3-4 kg tygodniowo przez kilka tygodni, kiedy to ściśle zrobić.

Jeśli jesteś nowy w diety, następnie będzie prawdopodobnie zdziała szybko. Więcej wagi masz do stracenia, tym szybciej to stracisz.

Przez pierwsze kilka dni może czuć się trochę dziwne. Twoje ciało spalania węglowodanów przez te wszystkie lata, to może potrwać do niego przyzwyczaić się do spalania tłuszczu zamiast.

To nazywa się "low carb grypa" i jest zazwyczaj w ciągu kilku dni. Dla mnie zajmuje 3. Dodanie niektórych sodu w diecie może pomóc z tym, rozpuszczenie kostka bulionu w filiżance gorącej wody i picia.

Po za tym większość ludzi raport uczucie bardzo dobry, pozytywny i energiczny. W tym momencie oficjalnie staniecie się "tłuszczu spalanie bestia."

Pomimo dziesięcioleci histerii anty-fat low-carb diety również poprawia zdrowie na wiele innych sposobów:

 • Poziom cukru we krwi ma tendencję do przejść drogę w dół na low-carb diety.
 • Trójglicerydy wydają się iść w dół.
 • Mały, gęstych LDL (złego) cholesterolu idzie w dół.
 • Cholesterol HDL (dobry) idzie w górę.
 • Ciśnienie krwi znacznie się poprawia.
 • Na początek to wszystko, low-carb diety wydaje się być łatwiejsze do naśladowania niż diety o niskiej zawartości tłuszczu.

Można oczekiwać, aby stracić dużo masy, ale to zależy od osoby, jak szybko to nastąpi. Low-carb diety również poprawić swoje zdrowie na wiele innych sposobów.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

Nie musisz się głodzić, aby schudnąć

Jeśli stan zdrowia, a następnie skonsultować się z lekarzem przed dokonaniem zmian, ponieważ ten plan można zmniejszyć zapotrzebowanie na leki.

Przez ograniczenie węglowodanów i obniżenie stężenia insuliny, zmienić środowisko hormonalne i uczynić swoje ciało i mózg "chce" schudnąć.

To prowadzi do drastycznego zmniejszenia apetytu i głodu, eliminując głównym powodem, że większość ludzi nie z tradycyjnych metod odchudzania.

To jest udowodnione, aby stracić około 2 - 3 razy tyle wagi jako typowa Dieta niskotłuszczowa, kalorii.

Kolejną wielką zaletą dla niecierpliwych ludzi jest to, że początkowy spadek masy wody może prowadzić do duża różnica skali, tak wcześnie jak następnego dnia rano.

Kliknij tutaj, aby kupić najlepsze uzupełnienie utrata masy ciała

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post

 

  Links