Jak Zhubnout Rychle?


Jak zhubnout rychle?

Neexistuje žádný kouzelný vzorec pro hubnutí. Musíte jíst méně kalorií, než spálíte. Jen kolik kalorií spálíte denně závisí na faktorech, jako je například vaše tělo velikost a jak fyzicky aktivní, jsi.

Pokud jste se zhubnout, je důležité k tomu pomalu. Cílem ztratila ne více než Jak Zhubnout Rychle? Libra do 2 liber týdně. Jedna libra se rovná 3500 kalorií. Takže ztratit 1 libry týdně, je třeba jíst 500 kalorií denně méně nebo spálit 500 kalorií, které za den víc, než si obvykle dělají.

Pokuste se úbytek hmotnosti o 10 procent z aktuální tělesné hmotnosti nad 6 měsíců. To je nejzdravější způsob, jak zhubnout – a co je nejdůležitější – nabízí nejlepší možnost dlouhodobý úspěch.

Existuje mnoho způsobů, jak ztratit hodně na váze v krátkém množství času. Nicméně většina z nich vyžaduje nespokojen a hlad.

Pokud nemáte železné vůle, pak hlad způsobí, že vzdát se o těchto plánech rychle. 3krokem plán nastínil zde bude:

 • Zabijte vaši chuť k jídlu.
 • Budete hubnout rychle, aniž by hlad.
 • Zlepšit své zdraví ve stejnou dobu.
Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Eliminovat cukry a škroby

Nejdůležitější částí je odstranit z vaší stravy cukry a škroby (sacharidů). To jsou potraviny, které stimulují sekreci inzulínu nejvíce. Pokud jste to nevěděli, inzulin je hormon hlavní ukládání tuků v těle.

Když inzulínu klesá, tuk má větší šanci vymanit se z tukových zásob a tělo začne spalování tuků místo sacharidů.

Další výhodou snížení inzulínové je, že ledviny chlévě nadbytek sodíku a vody z těla, což snižuje náfuka a zbytečné vody váhu.

To není, že ztratit až 10 liber (někdy více) v prvním týdnu jíst tak, jak tělesnou hmotnost tuku a vody. Toto je graf ze studie porovnávající nízkokalorické a nízkotučné diety u žen s nadváhou/obezitou.

Low-carb skupina je jíst až do plnosti, zatímco skupiny low tuku je kalorie omezená a hladový. Snížit sacharidů, nižší inzulinu a začne jíst méně kalorií, automaticky a bez hladovění.

Jednoduše řečeno, snížení inzulinu klade tuků na "autopilota." Odstranění cukry a škroby (sacharidů) z vaší stravy snížit hladiny inzulínu, zabije vaši chuť k jídlu a vás zhubnout bez hladu.

Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Jíst bílkovin, tuků a zeleniny

Každý jeden z vašich jídel by měla obsahovat zdroj bílkovin, tuku zdroj a nízkokalorické zeleniny. Vytváření jídla tímto způsobem automaticky přinese carb příjem do doporučeného rozsahu 20-50 gramů na den.

Zdroje bílkovin:

 • Maso – hovězí, kuřecí, vepřové, jehněčí, slanina, atd.
 • Ryby a mořské plody – losos, pstruh, krevety, humři, atd.
 • Vejce – Omega-3 obohacené nebo pásl vejce jsou nejlepší.

Protein je makronutrient, která nejvíce přispívá k plnosti a jí odpovídající protein může zvýšit váš metabolismus (5).

Low-Carb zelenina:

 • Brokolice
 • Květák
 • Špenát
 • Kale
 • Růžičková kapusta
 • Zelí
 • Mangold
 • Hlávkový salát
 • Okurka
 • Salátem celerovým
 • Úplný seznam zde.
Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Nebojte se nahrát váš talíř s těmito nízkokalorické zeleniny. Můžete jíst obrovské množství z nich, aniž by se nad 20-50 čistých sacharidů za den.

Zelenina a maso obsahují vlákninu, vitamíny a minerály, které musíte být zdravá. Neexistuje žádný fyziologická potřeba zrna v potravě.

Tlustý zdroje:

 • Kokosový olej
 • Máslo
 • Olivový olej
 • Sádlo
 • Lůj

Sníst 2-3 jídla denně. Pokud zjistíte, že hlad odpoledne, přidejte 4. jídlo.

Neboj se toho jídla, snaží se udělat oba low-carb a nízkým obsahem tuku ve stejné době je recept na neúspěch. Budete cítit mizerně a opustit plán.

Nejlepší vaření tuk používat je kokosový olej. Je bohatá na tuky, zvané střední nasycené Triacylglyceroly (MCTs). Tyto tuky jsou mnohem duchaplnější než ostatní a může mírně zvýšit metabolismus.

Není žádný důvod obávat se tyto přírodní tuky, nové studie ukazují, že obsah nasycených tuků není vůbec zvyšují riziko srdeční choroby.

Chcete-li vidět, jak můžete sestavit vaše jídlo, podívejte se na tento seznam nízké carb recepty a tento typ stravování nízké carb. Sestavte každé jídlo zdroj bílkovin, tuku zdroj a nízkokalorické zeleniny. To si tě do rozsahu 20-50 gram carb a drasticky snížit hladiny inzulínu.

Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Cvičení 3 - 4 krát týdně

Ne třeba k výkonu ztratit váhu tohoto plánu, ale je doporučeno. Nejlepší možností je jít do posilovny 3 - 4 krát týdně. Proveďte teplý, zvednout závaží a pak natáhnout.

Pokud jste novým do tělocvičny, požádejte o radu trenéra. Zvedání závaží, bude hořet pár kalorií a zabránit váš metabolismus od zpomalení, což je častý nežádoucí účinek ztráty hmotnosti.

Studie na low-carb stravy ukazují, že můžete dokonce získat trochu svalů zároveň ztrácí značné množství tělesného tuku.

Je-li tréninků není volba pro vás, pak dělá některé snazší kardio cvičení, jako je běh, jogging, plavání nebo chůzi postačí.

Je to nejlepší udělat nějaký druh silového tréninku jako vzpírání. Pokud to není možné, kardio cvičení fungovat taky.

Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Volitelné-dělat "Carb opětovné krmení" jednou za týden

Si můžete vzít jeden den "z" za týden kde budete jíst více sacharidů. Mnoho lidí preferuje sobotu. Je důležité snažit se držet na zdravější carb zdroje jako oves, rýže, quinoa, brambory, sladké brambory, ovoce, atd.

Ale jen tento jeden vyšší carb den, pokud začnete dělat to častěji než jednou za týden pak budete vidět mnoho úspěchů na tomto plánu.

Je-li musíte mít cheat jídlo a jíst něco nezdravého, pak to v tento den. Mějte na paměti, že podvádět jídla nebo carb refeeds nejsou nutné, ale oni mohou up regulace spalování hormony jako leptin a hormony štítné žlázy některých tuků.

Bude získat nějakou váhu během opětovné podávání den, ale většina z toho bude hmotnosti vody a ztratíte ji znovu v 1-2 dnů. Mít jeden den v týdnu, kde budete jíst více sacharidů je naprosto přijatelné, ačkoli to není nezbytné.

Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Co kalorií a část kontroly?

To není nutné k počítání kalorií jak dlouho držet velmi nízké sacharidů a držet bílkovin, tuku a nízkokalorické zeleniny. Nicméně pokud opravdu chcete, pak Používejte tento kalkulátor (otevře se v novém okně).

Zadejte své kontaktní údaje a pak vybrat číslo od "Fat Ztráta" nebo "Extrémní tuk Ztráta" sekce – podle toho, jak rychle chcete ztratit.

Existuje mnoho kalorií čítače, které lze použít ke sledování množství kalorií, které jíte. Mám rád Cron-O-Meter-je to zdarma a snadno použitelný. Hlavním cílem je udržet sacharidů pod 20-50 gramů na den a získat zbytek vašich kalorií z bílkovin a tuků.

To není nutné počítat kalorie zhubnout na tomto plánu. To je nejdůležitější striktně držet sacharidů v rozmezí 20-50 gramů.

Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Další Hubnutí Tipy pro usnadnění

Skoro vše, co musíte udělat je 3 kroky:

 1. Eliminujte high-carb potraviny.
 2. Jíst bílkovin, tuků a vegetariáni.
 3. Cvičení 3 - 4 krát týdně (nepovinné, ale doporučeno).

Nicméně existuje několik tipů, které vám mohou hodit, pokud chcete urychlit ještě dál.

Žádné z nich nejsou povídačky starých, všechny mají vědecké důkazy o jejich zálohování.

 • Pít vodu, kávu nebo čaj: uspokojit žízeň s vodou. Pokud jste si kávu nebo čaj pije, pak všemi prostředky pít tolik, kolik chcete, jak zvýšit váš metabolismus mírně.
 • Použití menších desek: Studie ukazují, že lidé automaticky jíst méně, když používají menší desky. Zvláštní, ale funguje to.
 • Spát jako miminko: nespavost je spojena s přibývání na váze a obezity, péči o váš spánek je důležitý.
 • Snížit stres: Probíranými může zvýšit stresový hormon kortizol, který může způsobit nahromadění tuku v břiše.
 • Dobrý spánek a snížená úroveň stresu může také pomoci předejít chutě, dieter si nejhorším nepřítelem. Existuje mnoho dalších tipů, aby se zabránilo chutě v tomto článku.

Nejdůležitější je se držet tři pravidla, ale existuje několik dalších věcí, které můžete udělat věci urychlit až.

Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Se stane "Spalování tuků Beast"

Lze očekávat, že přijít o 5-10 liber váhy (někdy i více) v prvním týdnu, pak jednotného hubnutí po tom. Osobně lze ztratit 3-4 kg za týden na pár týdnů, když jsem to přísně.

Pokud jste novým diety, pak věci pravděpodobně stane rychle. Větší váhu máte co ztratit, tím rychleji budou ztraceny.

Pro prvních pár dní můžete cítit trochu divně. Vaše tělo spalování sacharidů za všechny ty roky, může to trvat čas si zvyknout na spalování tuku, místo toho.

To se nazývá "nízké carb chřipka" a obvykle skončí během několika dní. Pro mě to trvá 3. Přidání některých sodný do vaší stravy může pomoci s tímto, rozpouštění kostka bujónu v šálku horké vody a pití.

Poté se většina lidí zpráva velmi dobrý pocit, pozitivní a energický. V tuto chvíli vás bude oficiálně staly "spalování tuků zvíře."

I přes desetiletí hysterie proti tuku low-carb dieta také zlepšuje zdraví v mnoha dalších ohledech:

 • Krevní cukr má tendenci jít cestou na low-carb stravy.
 • Triglyceridy tendenci jít dolů.
 • Malé, husté LDL (špatného) cholesterolu klesá.
 • Zvyšuje hladinu HDL (dobrého) cholesterolu.
 • Výrazně se zvyšuje krevní tlak.
 • Na začátek to všechno, low-carb stravy se zdají být jednodušší než low-fat diety dodržovat.

Lze očekávat, že ztratit hodně na váze, ale to záleží na osobě, jak rychle se to stane. Low-carb stravy také zlepšit vaše zdraví v mnoha dalších ohledech.

Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

Nemusíte hladovět, jak zhubnout

Je-li se zdravotní stav, pak se poraďte se svým lékařem před provedením změn, protože tento plán může snížit vaši potřebu léků.

Snížení sacharidů a snížení hladiny inzulínu, změna hormonální prostředí a vaše tělo a mozek "chtějí" zhubnout.

To vede k drastickému snížení chuti k jídlu a hladu, eliminace hlavní důvod, proč většina lidí selže s konvenčním hubnutí metody.

To je prokázáno, že ztratíte o 2 - 3 krát tolik váhu jako typické low tuků, omezení kalorií.

Další velkou výhodou pro netrpělivé lidi je, že počáteční pokles hmotnosti vody může vést k velkým rozdílem v měřítku již jako druhý den ráno.

Chcete-li koupit nejlepší doplněk ztráta hmotnosti

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post

 

  Links