Kā Zaudēt Svaru ātri?


Kā zaudēt svaru ātri?

Nav burvju formula svara zudumu. Nedrīkst ēst mazāk kaloriju nekā jūs sadedzināt. Tikai cik daudz kaloriju jūs sadedzināt katru dienu ir atkarīgs no faktoriem piemēram, ķermeņa izmēru un kā fiziski aktīvi esat.

Ja jums ir zaudēt svaru, ir svarīgi to darīt lēnām. Mērķis ir zaudēt Nr vairāk nekā Kā Zaudēt Svaru ātri? mārciņa 2 mārciņas nedēļā. Viena mārciņa ir līdzvērtīgs 3.500 kalorijas. Tātad, zaudēt 1 mārciņu nedēļā, jums ir nepieciešams ēst 500 kalorijas dienā mazāk vai sadedzināt 500 kalorijas dienā vairāk, nekā jūs parasti do.

Mēģiniet startēt ar svara zudumu, 10 procenti no pašreizējā ķermeņa svara ilgāk par 6 mēnešiem. Tas ir veselīgāko veidu, kā zaudēt svaru — un galvenais — tas piedāvā vislabāko iespēju ilgtermiņa panākumus.

Ir daudzi veidi, kā īsā laikā zaudēt daudz svara. Tomēr lielākā daļa no viņiem pieprasīt jums ir izsalcis un neapmierināti.

Ja jums nav dzelzs gribasspēks, tad bada radīs jums atmest uz šiem plāniem ātri. 3 pakāpju plānu šeit izklāstīto būs:

 • Nogalināt savu apetīti.
 • Liek jums zaudēt svaru strauji, nenonākot izsalcis.
 • Tajā pašā laikā uzlabot savu veselību.
Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Likvidēt cukuru un cieti

Vissvarīgākā daļa ir likvidēt cukura un cietes (ogļhidrātiem) no jūsu uzturu. Tie ir pārtikas produkti, kas visvairāk veicinātu sekrēciju Insulīns. Ja jums nav jau zināt, insulīns ir galvenie tauku uzglabāšanai hormons organismā.

Kad insulīna iet uz leju, tauki ir vieglāk iegūt no tauku veikalos un ķermenis sāk sadedzinot taukus nevis ogļhidrātiem.

Vēl viens labums samazināt insulīna ir jūsu nieres novietni, lieko nātrija un ūdens no jūsu ķermeņa, kas samazina uzpūsties un nevajadzīgas ūdens svaru.

Tas nav nekas neparasts, lai zaudēt līdz £ 10 (dažreiz vairāk) pirmajā nedēļā ēšanas šādā veidā, gan ķermeņa tauku un ūdens svaru. Šis ir grafiskais pētījums, salīdzinot zemu carb un zema tauku satura diēta liekā svara/aptaukošanās sievietēm.

Zemas carb grupa ir ēšanas līdz pilnības, kamēr zema tauku satura grupas ir ierobežojusi kaloriju un izsalcis. Izgriezt ogļhidrātiem, zemāks jūsu insulīna un jums sāks ēst mazāk kalorijas, automātiski un bez bada.

Vienkārši sakot, samazinot jūsu insulīna uzvelk tauku zaudējumu "autopilots". Izņemot cukuru un cieti (carbs) no jūsu diēta, insulīna līmenis ir zemāks, nogalināt savu apetīti un liek jums zaudēt svaru bez bada.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Ēd olbaltumvielas, taukus un dārzeņiem

Katrs jūsu ēdienreizes būtu jāietver avots olbaltumvielu, tauku avots un zemas carb dārzeņi. Būvējot savas maltītes šādā veidā tiks automātiski stājas carb ieplūdes Ieteicamais diapazons 20-50 grami dienā.

Olbaltumvielu avotiem:

 • Gaļas – liellopu, vistas, cūkgaļa, jēra gaļu, bekonu utt.
 • Zivis un jūras veltes – laši, foreles, garneles, omārus, utt.
 • Olas – Omega-3 bagātināts vai ganās olas ir vislabāk.

Proteīns ir MAKROUZTURVIELAS, kas veicina visvairāk pilnība un ēšanas pietiekami olbaltumvielas var paaugstināt jūsu metabolisms (5).

Low Carb dārzeņi:

 • Brokoļi
 • Ziedkāposti
 • Spināti
 • Lapu kāposti
 • Briseles kāposti
 • Kāposti
 • Swiss Chard
 • Salāti
 • Gurķi
 • Cellery
 • Pilnu sarakstu šeit.
Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Nebaidieties, lai ielādētu jūsu plate ar šiem zemu carb dārzeņiem. Jūs varat ēst viņiem milzīgas summas, nevēršoties neto carbs 20-50 dienā.

Dārzeņi un gaļa, kas satur visas šķiedras, vitamīnus un minerālvielas, jums ir nepieciešams būt veselam. Nav nepieciešama fizioloģiskās graudu diētu.

Tauku avotiem:

 • Kokosriekstu eļļa
 • Sviests
 • Olīvu eļļa
 • Kausēti cūku tauki
 • Kausēti tauki

2-3 ēdienreizes dienā ēst. Ja atrodat sev ēst pusdienas, pievienot 4 ēdienreizes.

Nav jābaidās no ēšanas tauki, mēģina to darīt gan zemu carb un zemu tauku saturu tajā pašā laikā ir recepte neveiksmei. Tas liks jums justies nelaimīgs un atteikties no plāna.

Kokosriekstu eļļa ir vārīšanas tauku, lai izmantotu labāko. Tā ir bagāta ar taukiem, sauc par vidēja ķēdes triglicerīdus (MCTs). Šie tauki ir vairāk atbilst nekā citi, un var nedaudz palielināt vielmaiņu.

Nav nekāda iemesla baidīties no šīm dabas taukus, jauni pētījumi liecina, ka piesātināto tauku nav paaugstināt sirds slimības risku vispār.

Lai redzētu, kā jūs savienojat savu maltītes, izbraukšana zemas carb maltīšu un šo sarakstu ar zemu carb receptes. Apkopot katru maltīti no proteīna avots, tauku avots un zemas carb dārzenis. Tas laiž carb diapazons 20-50 gramu un krasi samazināt insulīna līmenis.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Izmantot 3 - 4 reizes nedēļā

Jums nav nepieciešams veikt zaudēt svaru uz šo plānu, bet tas ir ieteicams. Vislabākais variants ir iet uz sporta 3 - 4 reizes nedēļā. Blamēt silts, pacelt svaru, tad stiept.

Ja jūs esat jauns, lai sporta zāli, lūdziet padomu treneris. Pēc pacelšanas svars, jūs dedzināt dažas kalorijas un novērstu savu metabolismu no palēnināšanās, kas ir kopīgas blakusparādība zaudēt svaru.

Pētījumi par zemu carb diētu liecina, ka var pat iegūt mazliet muskuļu vienlaikus zaudējot ievērojamas summas, ķermeņa tauku.

Ja pacelšanas svars nav risinājums jums, tad darot daži vieglāk kardio treniņiem, kā darbojas, skriešana, peldēšana vai iešana pietiks.

To vislabāk darīt kaut kāda veida pretestību apmācību kā svaru celšanas. Ja tas nav risinājums, cardio treniņu darbs pārāk.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Pēc izvēles-reizi nedēļā darīt "Carb atkārtoti barības"

Jūs varat lietot vienu dienu "izslēgts" nedēļā kur ēst daudz ogļhidrātiem. Daudzi cilvēki dod priekšroku sestdien. Ir svarīgi censties pieturēties pie veselīgākas carb avotiem, piemēram, auzas, rīsi, quinoa, kartupeļi, saldie kartupeļi, augļi, utt.

Bet tikai šo vienu lielāku carb dienu, ja jūs sākat to dara biežāk nekā vienu reizi par vienu nedēļu, tad jums nebrauksim redzēt daudz panākumu par šo plānu.

Ja jums jābūt blēdis maltīti un ēst kaut ko neveselīgu, to darīt šajā dienā. Jāapzinās, ka pievilt ēdienreizes vai carb refeeds nav nepieciešami, bet tie var augšup-regulēt dažas tauku dedzināšanas hormoniem, piemēram leptin un vairogdziedzera hormoni.

Jums iegūt dažas svara jūsu atkārtoti barības dienas laikā, bet lielākā daļa no tā būs ūdens svaru un jūs zaudēsiet to vēlreiz pēc nākamās 1-2 dienas. Ņemot vienu dienu nedēļā, ja jūs ēdat vairāk ogļhidrātiem ir pilnīgi pieņemama, kaut arī nav vajadzīgs.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Kas par kalorijas un daļa kontrole?

Tas nav nepieciešams skaita kalorijas, tik ilgi, cik jūs paturēt ļoti zema ogļhidrātiem un pieturēties pie olbaltumvielu, tauku un zemas carb dārzeņiem. Tomēr, ja jūs patiešām vēlaties, pēc tam izmantojiet šo kalkulators (atveras jaunā logā).

Ievadiet savu informāciju un pēc tam izvēlēties numuru no "Fat Loss" vai "Extreme Fat Loss" sadaļā – atkarībā no tā, cik ātri jūs vēlaties zaudēt.

Tur ir daudz kaloriju skaitītāji var izmantot, lai izsekotu daudzumu kalorijas jūs ēdat. Man patīk Cron-O-Meter-tas ir bezmaksas un viegli lietot. Galvenais mērķis ir uzturēt carbs zem 20-50 grami dienā un pārējo jūsu kalorijas no olbaltumvielu un tauku.

Nav nepieciešams skaitīt kalorijas, zaudēt svaru uz šo plānu. Tas ir ļoti svarīgi, lai stingri sekot jūsu carbs diapazonā no 20-50 gramu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Cita svara zaudēšanas padomus, lai padarītu lietas vieglāk

Diezgan daudz viss, kas jums jādara, ir 3 soļi:

 1. Novērstu augstas carb pārtikai.
 2. Ēd olbaltumvielas, taukus un Veggies.
 3. Uzdevums 3 - 4 reizes nedēļā (nav obligāti, taču ieteicami).

Tomēr ir daži padomi, kas jums var būt noderīgas, ja vēlaties ātruma lietas, pat vēl vairāk.

Neviens no šiem veco sievu pasakas, viņiem visiem ir zinātniski pierādījumi, atbalstīt tos.

 • Dzert ūdeni, kafiju vai tēju: apmierināt slāpes ar ūdeni. Ja jūs esat kafiju vai tēju dzērājs, ar visiem līdzekļiem uzdzert cik vien vēlaties, kā gan var nedaudz paaugstināt savu metabolismu.
 • Izmantot mazākas plātnes: Pētījumi liecina, ka cilvēki automātiski ēst mazāk, kad viņi izmanto mazākām plāksnēm. Dīvaini, bet tā darbojas.
 • Gulēt kā bērns: slikta miega ir saistīta ar svara pieaugums un aptaukošanās, ir svarīgi rūpēties par jūsu miegu.
 • Samazināt stresu: To uzsvēra var paaugstināt stresa hormonu kortizola, kas var izraisīt vēdera tauku uzkrāšanos.
 • Labs miegs un samazinātu stresu var arī palīdzēt novērst alkas, dieter vissliktākais ienaidnieks. Ir daudzi citi padomi, lai novērstu alkas šajā pantā.

Tas ir svarīgākais pieturēties pie trīs noteikumi, bet ir dažas citas lietas, ko tu vari darīt, lai paātrināt lietas uz augšu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Jūs kļūsiet "Fat Burning zvērs"

Jūs var sagaidīt zaudēt svaru (dažreiz vairāk) 5-10 mārciņas pirmajā nedēļā, tad konsekventi svara zudumu pēc tam. Es personīgi varu zaudēt 3-4 lbs nedēļā uz dažām nedēļām, kad man tas stingri.

Ja jūs esat jauns, lai diētu, tad lietas droši vien notiks ātri. Vairāk svara jums ir zaudēt, jo ātrāk jūs zaudēsiet to.

Pirmās pāris dienas, lai jūs varētu justies mazliet dīvaini. Jūsu organisms ir dedzināšana carbs visus šos gadus, var paiet laiks, lai pierastu pie tauku dedzināšana vietā.

To sauc par "zemas carb gripu" un parasti ir vairāk nekā pāris dienu laikā. Man tas aizņem 3. Pievienojot dažas nātrija diētu var palīdzēt ar to, piemēram, izšķīdinot bouillon cube tasi karstu ūdeni un dzert to.

Pēc tam, lielākā daļa cilvēku atskaiti sajūta ļoti laba, pozitīva un enerģisks. Šajā brīdī jums būs oficiāli kļuvuši "fat burning zvērs."

Neskatoties uz desmitiem anti-tauku histērija, zemu carb diētu uzlabo arī daudzos citos veidos savu veselību:

 • Cukura līmeni asinīs ir tendence iet ceļu uz zemu carb diētu.
 • Triglicerīdu mēdz iet uz leju.
 • Mazs, blīvs LDL (sliktā) holesterīna līmenis iet uz leju.
 • (Labs) ABL holesterīna līmenis iet uz augšu.
 • Būtiski uzlabo asins spiediens.
 • Uz augšu tas viss, zemu carb diētu, šķiet, vieglāk sekot par zemu tauku diētas.

Jūs var sagaidīt zaudēt daudz svara, bet tas ir atkarīgs no personas cik ātri tas notiks. Low carb uzturu arī uzlabot savu veselību, daudzos citos veidos.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

Jums nevajag badoties sevi zaudēt svaru

Ja jums ir veselības stāvokli, tad konsultējieties ar savu ārstu pirms izmaiņu veikšanas, jo šis plāns var samazināt jūsu nepieciešamību medikamentiem.

Samazinot ogļhidrātiem un insulīna līmeni pazeminot, maināt hormonālo vidi un padarīt jūsu ķermeņa un galvas smadzeņu "vēlas" zaudēt svaru.

Tas noved pie ievērojami samazināta apetīte un badu, likvidējot galvenais iemesls tam, ka lielākajai daļai cilvēku neizdodas ar parasto svara zaudēšanas metodēm.

Tas ir pierādīts, lai jūs zaudējat par 2 - 3 reizes vairāk kā tipisks zemu tauku saturu, ierobežota kaloriju diētu svara.

Vēl viens ļoti izdevīgi nepacietīgs folks, ir tas, ka sākotnējais piliens ūdens svaru var novest pie liela atšķirība uz skalas agrāk kā nākamajā rītā.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko svara zudums papildināt

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post

 

  Links