Nasıl Hızlı Kilo Kaybetmek?


Nasıl hızlı kilo kaybetmek?

Kilo kaybı için sihirli bir formül yoktur orada. Daha az kalori daha yakmaya yemek gerekir. Sadece ne kadar kalori günlük yakmak gibi etmenlere bağlı olduğunu vücut büyüklüğü ve ne kadar fiziksel olarak aktif.

Eğer kilo vermek varsa, yavaş yavaş bunun önemlidir. Amaç no vermek için daha fazla Nasıl Hızlı Kilo Kaybetmek? Lirası için haftada 2 kilo. Bir İngiliz Lirası 3.500 kalori eşittir. Yani haftada 1 kilo kaybetmek için 500 kalori bir gün daha az yiyip, bir gün seni daha çok olağan yapmak 500 kalori yakmak gerekir.

6 ay geçerli vücut ağırlığının yüzde 10 kilo kaybı ile başlatmayı deneyin. Kilo kaybetmek için en sağlıklı yolu bu — ve önemlisi — uzun vadeli başarı en iyi şansı sunuyor.

Kısa bir miktarda çok kilo kaybetmek için birçok yol vardır. Ancak, bunların çoğu aç ve tatmin olması gerekir.

Demir irade yoksa açlık bu planlar üzerinde hızlı bir şekilde vermek neden olur. 3-adım planı burada sıraladı:

 • İştahınızı öldürmek.
 • Aç olmak olmadan hızlı, kilo kaybetmek yapmak.
 • Aynı zamanda sağlık geliştirin.
En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

Şekerler ve Nişastalar ortadan kaldırmak

En önemli kısmı, şekerler ve Nişastalar (karbonhidratlar) diyet kaldırmaktır. Bu insülin salgılanmasını en teşvik gıdalar vardır. Zaten bilmiyor idiyse, insülin vücuttaki yağ depolama ana hormondur.

İnsülin devre dışı kaldığında, yağ yağ depoları getting daha kolay bir zaman var ve vücut yağ karbonhidrat yerine yanma başlar.

Böbreklerin aşırı sodyum ve davul gibi şişmiş ve gereksiz su ağırlığı azaltır vücudun su döken insülin düşürücü başka bir yararı olur.

İlâ 10 (bazen daha fazla) bu şekilde yeme ilk hafta kilo için nadir değildir, her ikisi su ve yağ kilo vücut. Bir grafik düşük karbonhidrat ve düşük yağlı diyetler kilolu obez kadınlarda karşılaştıran bir çalışma bu.

Az yağlı grup kısıtlı kalorili ve aç iken düşük karbonhidrat grup dolgunluk kadar yiyor. Filinta kesim, daha düşük insülin ve otomatik olarak ve açlık olmadan daha az kalori yemeye başlar.

Basitçe söylemek gerekirse, insülinin düşürücü yağ kaybı "otomatik pilot" koyar Şekerler ve Nişastalar (karbonhidratlar) diyet izale senin insülin düzeyleri daha düşük, iştahınızı öldürmek ve açlık olmadan kilo kaybetmek yapmak.

En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

Protein, yağ ve sebze yemek

Yemek her biri bir protein kaynağı, şişman bir kaynak ve düşük karbonhidrat sebze içermelidir. Bu şekilde yemek oluşturmak yoluyla otomatik olarak karbonhidrat alımını 20-50 gram günlük önerilen aralığı içine getirecektir.

Protein kaynağı:

 • Et-sığır eti, tavuk, domuz eti, kuzu, pastırma, etc.
 • Balık ve deniz ürünleri-somon, alabalık, karides, ıstakoz, vs.
 • Omega-3 yumurta-zenginleştirilmiş veya pastured yumurta iyi.

Proteindir en dolgunluk ve yeterli protein yemek katkıda macronutrient metabolizma (5) yükseltebilirsiniz.

Düşük karbonhidrat sebze:

 • Brokoli
 • Karnabahar
 • Ispanak
 • Kale
 • Brüksel lahanası
 • Lahana
 • Swiss Chard
 • Marul
 • Salatalık
 • Cellery
 • Tam listesi burada.
En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

Bu düşük karbonhidrat sebze tabağını yüklemek korkmayın. Gitmeden büyük miktarda onları yiyebilir günlük 20-50 net filinta.

Sebze ve et içeren tüm lif, vitamin ve mineral sağlıklı olması gerekiyor. Tahıl diyet için fizyolojik gerek yoktur.

Yağ kaynakları:

 • Hindistan cevizi yağı
 • Tereyağı
 • Zeytin yağı
 • Domuz yağı
 • Donyağı

Günde 2-3 öğün yemek. Kendinizi aç öğleden sonra bulursanız, 4th yemek ekleyin.

Yağ, hem de düşük karbonhidrat yapmaya yemekten korkmayın ve aynı zamanda düşük yağlı başarısızlık için bir reçetedir. Seni sefil hissediyorum ve planı terk yapacak.

Hindistan cevizi yağı pişirme yağ kullanmak için en iyi olduğunu. Orta zincir trigliserit (MCTs) adı verilen yağların zengindir. Bu yağlar diğerlerinden daha uygun olan ve metabolizma biraz artırabilir.

Bu doğal yağlar korku için bir neden yok, yeni araştırmalar, bu doymuş yağ kalp hastalığı riskini de yükseltmez göstermektedir.

Nasıl yemek monte edebilirsiniz görmek için bu düşük karbonhidrat yemek planı ve düşük carb tarifleri bu listeye göz atın. Her bir protein kaynağı, şişman bir kaynak ve düşük karbonhidrat sebze yemek topla. Bu 20-50 gram karbonhidrat sınırlar içine koymak ve büyük ölçüde senin insülin düzeyleri daha düşük.

En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

Haftada 3 - 4 kez egzersiz

Bu plan üzerinde kilo vermek egzersiz ihtiyacım yok, ancak önerilir. Haftada 3 - 4 kere spor salonuna gitmek için en iyi seçenek olduğunu. Sıcak mı, ağırlık kaldırma, sonra streç.

Spora yeni bir antrenör için bazı tavsiyeler isteyin. Ağırlık kaldırma tarafından bir kaç kalori yakmak ve metabolizma kilo kaybı sık görülen bir yan etki olduğu, yavaşlama gelen önlemek.

Çalışmalar düşük carb diyet vücut yağ önemli miktarda kaybetme süre biraz kas bile kazanabilir ki gösteriyor.

Ağırlık mı sizin için bir seçenek değil koşma koşu, yüzme veya yürüyüş gibi daha kolay bir kardiyo egzersiz yapmak yeterli olacaktır.

En iyisi bir direnç eğitimi ağırlık kaldırma gibi yapmak. Eğer bu bir seçenek değil, kardiyo egzersiz de çalışıyorum.

En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

İsteğe bağlı – haftada bir "Yeniden beslemek bir karbonhidrat" yapmak

Bir gün "kapalı" hafta daha fazla karbonhidrat yemek yediğin alabilirsin. Birçok kişi Cumartesi tercih ederim. Yulaf, pirinç, quinoa, patates, tatlı patates, meyve, vb gibi sağlıklı karbonhidrat kaynakları için sadık çalıştığınızda önemlidir.

Ama eğer onu yapmaya başlamak sadece bir yüksek karbonhidrat gün, hafta sonra başına birden fazla kez çok başarılı bu plan üzerinde görmek için.

Bir dolandırıcı yemek ve sağlıksız bir şeyler yemek gerekir, o zaman bunu bugün. Hile yemek veya karbonhidrat refeeds haberdar olmak gerekli, ama onlar up-düzenleyen bazı yağ yakma leptin ve tiroid hormon gibi hormonlar.

Yeniden besleme senin gün boyunca biraz kilo alırım ama en-in o-ecek var olmak su ağırlığı ve önümüzdeki 1-2 gün sonra yine kaybedersiniz. Haftanın bir günü daha fazla karbonhidrat yemek yediğin olması gerekli değildir, ancak tamamen kabul edilebilir.

En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

Kalori ve porsiyon kontrolü ne olacak?

Değil count kalori karbonhidrat çok düşük tutmak ve protein için sopa olarak yağ ve düşük karbonhidrat sebze için gerekli. Ancak, eğer gerçekten istiyorsanız, bu hesap makinesi (yeni pencerede açılır) kullanın.

Bilgilerinizi girdikten sonra "Yağ kaybı" ya da ne kadar hızlı kaybetmek istediğinize bağlı olarak "Aşırı yağ kaybı" bölümü – sayı seç.

Orada birçok kalori sayaç yiyorsun kalori miktarını izlemek için kullanabilirsiniz. Ben Cron-O-Meter gibi-ücretsiz ve kullanımı kolaydır. Ana hedefi karbonhidrat, altında günde 20-50 gram tutmak ve kalori protein ve yağ almak olduğunu.

Bu plan kilo kalori saymak gerek yoktur. Kesinlikle senin filinta 20-50 gram aralığında tutmak çok önemlidir.

En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

İşleri kolaylaştırmak için diğer kilo verme ipuçları

Hemen hemen tüm yapmanız gereken 3 adım 's:

 1. Yüksek karbonhidratlı gıdalar ortadan kaldırmak.
 2. Protein, yağ ve Veggies yiyin.
 3. Egzersiz haftada 3 - 4 kez (isteğe bağlıdır ancak önerilir).

Ancak, daha da hızlandırmak için istiyorsanız, bu yararlı olabilir birkaç ipucu vardır.

Hiçbiri-in bunlar eski eşleri hikayeleri, herkes onları destekleyecek bilimsel bir kanıt yoktur.

 • Su, kahve veya çay içmek: su susuzluk tatmin. Eğer kahve veya çay tiryakisi iseniz, her ikisi-ebilmek kaldırmak metabolizma biraz gibi istediğiniz kadar çok iç o zaman elbette.
 • Kullanım küçük tabaklar: Küçük Tabaklar kullandıklarında insanlar otomatik olarak daha az yemek çalışmalar göstermektedir. Tuhaf, ama işe yarıyor.
 • Bir bebek gibi uyumak: kötü uyku kilo ve obezite ile ilişkili uyku Bakımı önemlidir.
 • Stresi azaltmak: vurguladı karnından yağ birikimine neden olabilir stres hormonu kortizol yükseltebilir.
 • İyi bir uyku ve azaltılmış stres düzeyleri Ayrıca istek, dieter'ın en büyük düşmanı önlemeye yardımcı olabilir. Bu makaledeki cravings önlemek için birçok ipucu vardır.

En önemli üç kurallara sadık, ama işleri için yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

Sen-ecek var olmak "Yağ yakma canavar"

İlk hafta, sonra da o zaman tutarlı kilo kaybı Ağırlık (bazen daha fazla) 5-10 kilo kaybetmek için bekleyebilirsiniz. Şahsen bu kesinlikle ne zaman bir kaç hafta boyunca haftada 3-4 lbs kaybedebilir.

Diyet için yeni iseniz, o zaman muhtemelen hızlı şeyler olacaktır. Daha fazla ağırlık kaybetmek, daha hızlı sen-ecek kaybetmek zorunda.

İlk birkaç gün biraz garip hissedebilirsiniz. Vücudunuzun yıllardır karbonhidrat yanma, bunun yerine yağ yakma için alışmak zaman alabilir.

"Düşük carb gribi" denir ve genellikle birkaç gün içinde bitti. Benim için o 3 alır. Bazı sodyum diyet için eklemek bouillon küp bir fincan sıcak su içinde eriterek ve içme gibi bu konuda yardımcı olabilir.

Bundan sonra insanların çoğu rapor duygu çok iyi, olumlu ve enerjik. Şu anda resmen "yağ yakma canavar." olacak

Anti-yağ histeri onlarca rağmen düşük karbonhidrat diyeti, diğer birçok yönden sağlık geliştirir:

 • Kan şekeri düşük karbonhidrat diyetleri üzerinde yol gitmek eğilimindedir.
 • Trigliserit aşağı gitmek eğilimindedir.
 • Küçük, yoğun LDL (kötü) kolesterol aşağı gider.
 • HDL (iyi) kolesterol yükselir.
 • Kan basıncı önemli ölçüde artırır.
 • Tüm dön, düşük karbonhidrat diyetleri düşük yağlı diyetler takip etmek daha kolay olurdu görünmektedir.

Çok kilo kaybetmek için bekleyebilirsiniz, ama ne kadar çabuk olacak kişi bağlıdır. Düşük karbonhidrat diyetleri de diğer birçok yönden sağlık geliştirin.

En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

Kilo vermek için kendini açlıktan gerek yok

Eğer tıbbi bir sorun var sonra bu plan ilaç tedavisi için ihtiyaç azaltmak için değişiklik yapmadan önce doktorunuzla konuşun.

Karbonhidrat azaltılması ve insülin düzeylerini düşürerek, hormonal ortam değiştirme ve vücut ve beyin "kilo vermek istiyorum" yapmak.

Bu büyük ölçüde azaltılmış iştah ve açlık, çoğu kişi ile konvansiyonel zayıflama yöntemleri başarısız ana nedeni ortadan kaldırarak yol açar.

Bu kanıtlanmış hakkında kaybetmek yapmak için 2 - 3 kat daha fazla ağırlık tipik bir az yağlı, kısıtlı kalorili diyet olarak.

Sabırsız millet için bir başka büyük yarar su ağırlık ilk düşüş erken ertesi sabah olarak ölçekte büyük bir fark neden olabilir olduğunu.

En iyi kilo kaybı ek satın almak için tıklayınız

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post

 

  Links